Jumta logi VELUX

JAUNIE PRODUKTI. Pieejamie visi produkti no BLACHOTRAPEZ

Pieejamie visi jumta segumi  BLACHOTRAPEZ, vadoša Polijas jumtu seguma ražotāja.
Mūsu klāsta visi jumta segumi no BLACHOTRAPEZ. Mūsdienīgie, Kvalitatīvie ar Jumti ar Garantiju,  populārie jumta segumi.
Metāldakstiņi :
JANOSIK
Moduļveida dakstiņš tas ir inovācijas produkts ar brīnišķīgo estētisko izskatu. Tradicionāla koka jumta izskats tērauda formā. Krāsas pārklājums 36mkm. Speciāla strukturēta metāla apstrāde ar lakas parklājumu (PLADUR Relief WOOD)
GERMANIA simetric.
Metāla dakstiņš ar pievilcīgu izskatu (vilnis ar trim ribām) Paraugs ir ES sertificēts. Rakstveida Garantija uz dažiem pārklājumiem līdz 40 gadiem. Nodrošina augstvērtīga izejviela dakstiņu ražošanai (vācu ražotajs – Thyssen Krupp Steel EUROPE)
Materiāls pieejams dažādos pārklājumos : Pladur Wrinkle mat/Pladur RAL Premium, Pladur REelief IceCrystal, SUPERIOR HB, Colorcoat HPS 200 Ultra, Poliester (RAL/MAT), PLADUR Wrinkle Mat. Plus.
GERMAN SIMETRIC
Simetrisks moduļdaksiņš, kuru klienti izvēlas mūsdienīga, pievilcīga izskata dēļ, bet jumiķiem patīk viegla montāža. Precizitāte, izturība un klasiskais izskats!
TALIA
Moduļveida dakstiņš. Pieejama ar augstāko ribu līdz 35mm. 3D apakšēja mala. Rekomendējam TALIA ar glancēto pārklājumu SUPERIOR HB, kurš garantē pievilcīgu izskatu. Īpašai ilgmūžībai Pladur Wrinkle Mat Plus- 50 mkm pārklājuma biezums, paaugstināts cinka un magnija saturs. Kvalitātes sertifikāts uz 50 gadiem
DIAMENT Plus / DIAMENT ECO Plus
Tradicionālais, apaļīgas formas dakstiņš. Ar ribas augstumu 20 un 14 mm.
KINGAS un KINGAS ECO Plus
Elegants, viegls jumta dakstiņu profils ar maigo pievilcīgo vilni.
TYSENIA
Unikāla izskata, vienmoduļa dakstiņš. Plakanas formas ļoti viegls dakstiņš ideāls ne tikai jaunbūvēm bet ļoti populārs jumta renovācijā. Ar TYSENIA profilu var izbūvēt ne tikai jumtu bet viņu var pielietot un fasādes apdarei.
PANEL RETRO 25 / PANEL RETRO 38
Tradicionāls vertikālo šuvju valcprofils Klasika, ar valca augstumu 25mm un 38mm
T PROFILI. 18, 20, 35, 50, 55,

Papildinformāciju par jumta segumiem un visu produkciju klāstu Jūs varat atrast oficiāla ražotaja mājaslapā https://www.blachotrapez.eu/pl

Mūsu kompānija, vienmēr, piedāvās Jums viss labākas cenas uz jumta materiāliem
Droši zvaniet vai sūtiet pieprasījumus!
Būsim priecīgi jums palīdzēt jumtu izbūvē!

KONTAKTI