Produkcija | Jumta logi | 

Jumta logi 

jumta logi ARM Metāls

       Jumta logi . Šiem logiem ir vairākas atšķirības no parastam vertikāliem logiem. Mansardas logi montējas paša jumta seguma zem dažāda līmeņa. Parasti jumta logus pielieto dzīvojamas telpas izbūvei mansarda jumtā.
Sakara ar cenu un mājokļu trūkumu, 17. gadsimta franču arhitekts Fransua Mansards piedāvāja izmantot bēniņu stāvus dzīvojamas telpas izbūvei. Tomēr tikai pēc otra pasaules kara, dāņu inženieris Willum Cann Rasmussen izgudroja logu montējamo tieši jumta slīpumā. Tieši Rasmussen ir spēcīgākā VELUX jumta logu ražošanas zīmola dibinātājs.

    Jumta logi atrodas agresīvā vidē. Mansardas logam jāiztur daudzas slodzes, kas ietekmē uz jumta, piemēram, temperatūra, ūdens, ledus, sniega un vēja slodze un parējās lietderīgas un pastāvīgas slodzes. Dizains un materiāli, no kuriem izgatavots jumta logs, atšķiras ar pastiprinātu izturību un kvalitāti. Jumta logiem ir augstas termiskās īpašības.

       Mūsu uzņēmums piedāvā vadošo ražotāju, tādus ka VELUX, RoofLITE, OKPOL, FAKRO  mansarda logus. Pirmkārt, mūsu logi pilnībā atbilst augstām fizikālajām un mehāniskajām īpašībām uzstādīšanai mūsu klimatiskajos apstākļos. Ražotāju sortimentā ir dažādi koka un PVC profila logi. No vienkāršākajiem risinājumiem no 1 loga līdz sarežģītām dažādu konfigurāciju logu konstrukcijām …