Produkcija | Metāla Štaketa žogi

Metāla Štaketa žogi

Metāla štaketa žogi ir mūsdienīgs risinājums koka žoga aizvietošanai. Metāla paneļu priekšrocības ir neapstrīdamas. Visi metāla žogu dēļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes cinkota tērauda un abās pusēs pārklāti ar grunti un polimēra krāsu. Pamatā var būt arī metāli, kas ir mazāk jutīgi pret koroziju, piemēram, alucinks un citi.
Žogu paneļiem no metāla nav nepieciešama ikgadējā apkope, atšķirībā no koka, pareizi krāsotām dēliem.
No prakses mēs varam spriest, ka no ekonomiskā viedokļa metāla sloksnes uzstādīšana žogam vairs nav tik dārgs process. Kvalitatīvs sauss kokmateriāls, kurš krāsots ar augstas kvalitātes krāsām, ievērojot visus tehnoloģiskos apstākļus, līdzinās metāla štaketes cenai. Bet kalpošanas laiks bez apkopes ir vairākas reizes mazāks.
Estētisku apsvērumu dēļ metāla profilu klāsts ir tik plašs, ka ļauj izvēlēties dažādu formu un krāsu. Ir pieejami dažādi krāsu pārklājuma veidi gan spīdīgie gan matētie. No vienkāršas polimēra krāsas līdz krāsošanai ar augstāku izturību. Metāla pārklājuma sortimentā ir pārklājums ar koka struktūras imitāciju, kas arī ļoti labi iederas, ja eksterjeram vajag ievērot noteiktu koncepciju

ARM METĀLS piedāvā plašu sortimentu gan formu gan krāsu ziņā.
Mēs piedāvājam iegadāties augstas kvalitātes produktus no vadošiem ražotājiem.
Cenas uz metāla žoga štaketem ir no 1.30 EUR/t.m. + PVN (21%)

 

Pielietojums  Žogu apdare
Maksimālais ieteicamais garums 2500 mm   
Biezums 0,45-0,6mm 
Pārklājuma veidi Zn PE PURAL PUPMAT

Uzzināt cenu

Sazināties ar mums