Produkcija | Metāla jumti un sienas | Pusapaļa angāra profils

Pusapaļa angāra profils

Ļoti populārie Padomju laika pusapaļie angāri pārsvarā ražoti 2 izmēros 7.5 m un 9 m rādiusā un 30, 60 m garumā. ARM Metāls SIA piedāvā iegadāties liektu profilu kurš ir paredzēts tieši šiem standarta angāriem. Apaļa angāra loksnes  izgatavojam nepieciešamā konstrukcijas rādiusā (minimālais 6m) ar garumu līdz 8 m, kas ļauj ar 3-4 loksnēm nosegt visu pusapaļa angāra jumta garumu. Liela skārda krasu toņu un pārklājumu izvēle. Nesiltināmiem angāriem var iebūvēt caurspīdīgas loksnes kas kalpos ka gaismas logi.
            Šīs loksnes lieto gan  veco pusapaļo angāru renovācijai gan jaunu angāru izbūvei. Mēs padāvājam iegadāties gan segumu gan nesošo konstrukciju (arkas) jaunu angāru izbūvei. Mūsu praksē vairāk par 80 renovēto un 15 no jauna izbūvēto angāru dažādam vajadzībām. Tehnikas glabāšanas nojumes, zivju audzētavas, kartupeļu un graudu uzglabāšanas noliktavas, ražošanas telpas un daudzu citu gan lauksaimniecībā gan ražošana pielietojamo angāru.
           Populāra, pusapaļas formas, konstrukcija ierekomendēja sevi ka viegli montējama un  ekonomiski izdevīga. Izrēķināta tā lai samazinātu izdevumus pamatiem, jumtu/sienu latojumam un segumam, viegli ekspluatējama

Pielietojums    Pusapaļie angāri
Lietderīgais platums  1100 mm
Kopējais platums1160 mm
Biezums0,5 mm
PārklājumsAluZn, PE, PURAL
Garums 1000/8000 mm
 

Uzzināt cenu

Sazināties ar mums