Nestandarta skārda detaļas

Apraksts

Skārda izstrādājumi, kuri neietilpst standarta izstrādājumos, izgatavo pēc pasūtījuma no cinkotas tērauda ar polimēra pārklājumu, izvēloties piemērotu materiālu un krāsu, atbilstoši klienta zīmējumiem un tehniskajām specifikācijām. Tos galvenokārt izmanto, lai aizsargātu no ūdens, putekļiem, atkritumiem un netīrumiem. Tāpat tie kalpo arī dekoratīvai funkcijai – paslēpt savienojumus, nogāzes un lūzumus jumta vai sienas savienojumā vietās. 

Nestandarta skārda elementu izmantošana izriet no nepieciešamības īstenot sarežģītus būvniecības, arhitektūras un dizaina risinājumus.

Ventilācijas izvads

Izvada elementi ventilācijai ir svarīga jumta sistēmas detaļa, kas pasargā ventilācijas sistēmu no mitruma iekļūšanas stipru nokrišņu laikā. Šie elementi ne tikai nodrošina aizsardzību, bet arī piedāvā dekoratīvas dizaina iespējas, atbilstoši pasūtītāja priekšrokām.

ARM Metāls skārda ventilācijas izvads

Dūmvads

Dūmvada cepures elements ir būtisks jumta sistēmas komponents, kas aizsargā dūmvadu no mitruma iekļūšanas stipru nokrišņu laikā. Tas ne tikai nodrošina aizsardzību, bet arī dod estētisku pieskārienu jumta izskatam. Dūmvada cepure ir pieejama dažādiem dizaina variācijām, lai piemeklētu individuālās vēlmes un stila prasības.

ARM Metāls skārda dūmvada cepure

Jumta lūka

Jumta lūka ir ērts elements jumta sistēmā, kas nodrošina vienkāršu un drošu piekļuvi jumtam. Pieejamie izmēri un dizaini atbilst klienta individuālajām vēlmēm. Katra jumta lūka tiek izstrādāta, ņemot vērā pasūtītāja prasības un sniegtās skices.

ARM Metāls skārda lūka kantaina

Ventilācijas reste

Restes ventilācijai tiek izmantoti dažādās gaisa ventilācijas, kondicionēšanas un apkures sistēmās gan rūpnieciskās, gan dzīvojamo ēku objektos. To pielieto, aizverot ventilācijas atveres ar dažādu formu, izmēru un konstrukciju restēm.

ARM Metāls skārda reste

Parapets

Parapeta elementi ir izcili piemēroti, lai paslēptu balkonu apdares un ēkas fasādēs dažreiz augstāk paceļošās sienu daļas virs jumta. Tos galvenokārt izmanto dekoratīvi, nodrošinot ēkas konstrukcijai nobeigtu un stilīgu izskatu.

ARM Metāls skārda parapets

Palodze

Palodze ir būtisks loga konstrukcijas elements – horizontāla daļa, kas tiek uzstādīta vienā līmenī ar loga rāmja apakšējo malu vai tieši zem tās. Palodze sniedz logam pabeigtu izskatu un aizsargā sienas daļu zem tā no mitruma iekļūšanas.

ARM Metāls skārda palodze

Nopirkt nestandarta skārda izstrādājumus pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Nestandarta skārta izstrādājumu attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.