Mājas Jumts – cik bieži ir jāmaina mājas jumts?

Mājas jumts

Mājas Jumts – jumta materiālu ilgmūžība ir atkarīga no daudziem faktoriem, tostarp materiāla veida, klimatiskajiem apstākļiem, pareizas uzstādīšanas un regulāras apkopes. Lai noteiktu precīzu jumta nomaiņas biežumu, ir jāapsver šie faktori un jāveic rūpīga novērtēšana.

Jumts vidēji ir jāmaina pēc 10-30 gadiem, atkarībā no nolietojuma. Viena nianse – galvenais, lai sienu materiāls būtu kārtībā: ja sienas ir veidotas no baļķiem, izpētiet koka stāvokli. Ja nepieciešams, nomainiet/remontējiet tos.

10-30 gadi ir “izplūdis” laika posms. Kā saprast, ka ir pienācis laiks mainīt jumtu? Parasti cilvēki ir spiesti mainīt jumtu, kad tas sāk tecēt. Bet ir vērts pievērst uzmanību arī jumta seguma izskatam un nomainīt to, negaidot, kad tas sāks tecēt. Ja jumts ir vecs un izskatās slikti, tad, visticamāk, ka tas drīz sāks tecēt.

Mūsdienu ražotāji izgatavo izturīgus jumta segumus, kas kalpos jums ilgi – ar garantiju līdz 60 gadiem.

Jūs varat sazināties ar mūsu speciālistiem un saņemt bezmaksas konsultāciju. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties labāko materiālu un aprēķināt izmaksas.

Cik bieži ir jāmaina mājas jumts?

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.