ARM METĀLS – VISIEM UN KATRAM!

Par mums

Uzzini vairāk par ARM Metāls

Laipni lūdzam ARM Metāls — jūsu uzticamais augstas kvalitātes jumta risinājumu avots kopš 2017. gada. Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt mūsu klientiem vislielāko komfortu, drošību un sirdsmieru, kad darbs nonāk līdz jumtam.

Mēs piedāvājam plašu jumta izstrādājumu klāstu, kas atbilst jūsu unikālajām vajadzībām un vēlmēm neatkarīgi no tā, vai meklējat izturību, energoefektivitāti vai estētiku. No tradicionālajiem šindeļu jumtiem līdz moderniem metāla jumtiem – mēs spēsim jums to nodrošināt.

Uzņēmumā ARM Metāls mēs saprotam, ka jūsu jumts ir būtiska jūsu mājas vai uzņēmuma sastāvdaļa, un mēs lepojamies ar to, ka sniedzam augstākās klases pakalpojumus, kas pārsniedz jūsu cerības. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti, uzticamību un klientu apmierinātību ir iemantojusi mums reputāciju kā vienam no vadošajiem jumta seguma uzņēmumiem šajā nozarē.

Izpētiet mūsu vietni, lai uzzinātu vairāk par to, kas mēs esam, ar ko mēs nodarbojamies un kā mēs varam palīdzēt jums izveidot perfektu jumtu jūsu īpašumam. Sazinieties ar mums jau šodien, lai ieplānotu konsultāciju vai pieprasītu piedāvājumu. Ceram uz sadarbību ar jums!

Kvalitāte

Kvalitāte un klientu serviss

 • Kvalitatīvi produkti: mēs piedāvājam augstas kvalitātes jumta seguma izstrādājumus un sadarbojamies ar labākajiem uzņēmumiem, lai nodrošinātu labākos produktus tirgū.

 • Pieredzējusi komanda: mūsu profesionālajai komandai ir daudzu gadu pieredze jumtu segumu nozarē, un tā sniedz ekspertu padomus un norādījumus.

 • Klientu apmierinātība: mēs piešķiram prioritāti mūsu klientu vajadzībām un sadarbojamies ar viņiem, lai atrastu labākos jumta seguma risinājumus.

 • Konkurētspējīgas cenas: mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas visiem mūsu produktiem un pakalpojumiem.

 • Labākās partnerības: mēs esam sadarbojušies ar tādiem nozares līderiem kā Blachotrapez, VELUX, NLMK, ThyssenKrupp, SSAB, ArcelorMittal, U.S. Steel, TATA Steel, lai piedāvātu jaunākos un labākos jumta seguma produktus un tehnoloģijas.

 • Garantija: mūsu uzņēmums saprot to, cik svarīgi ir tas, lai Jūsu izvelētais jumta segums kalpo Jums pēc iespējas ilgāku laiku. Mēs esam pilnīgi pārliecināti mūsu produktu kvalitātē, tāpēc jumta segumiem sniedzam garantiju līdz pat 50 gadiem

Piegāde

Jūsu izvēlēto produktu piegāde visā Latvijā

 • Ātrs un uzticams pakalpojums: mums ir īpaša profesionāļu komanda, kas ir apņēmusies nodrošināt ātru un uzticamu piegādes pakalpojumu. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu klienti savus pasūtījumus saņemtu pēc iespējas īsākā laikā.

 • Liels krājums: Mūsu uzņēmumam ir liels jumta izstrādājumu un materiālu krājums, kas nozīmē, ka mēs varam ātri un efektīvi izpildīt lielus pasūtījumus. Mēs arī piedāvājam plašu produktu klāstu, lai apmierinātu visu mūsu klientu vajadzības.

 • Mūsdienīga piegādes sistēma: mūsu piegādes sistēma ir aprīkota ar vismodernākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu, ka pasūtījumi tiek piegādāti laikā un ideālā stāvoklī. Mēs izmantojam modernus transportlīdzekļus, aprīkojumu un loģistikas programmatūru, lai optimizētu mūsu piegādes procesu.

 • Prasmīga piegādes komanda: Mūsu piegādes komanda ir prasmīga un pieredzējusi jumta materiālu apstrādē, nodrošinot, ka produkti tiek piegādāti droši.

 • Lielisks klientu serviss: mūsu apņemšanās nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu attiecas arī uz mūsu piegādes procesu. Mēs pastāvīgi informējam savus klientus par viņu pasūtījuma statusu un nodrošinām, ka visas problēmas vai bažas tiek nekavējoties risinātas.

Konsltācijas

Mūsu komanda palīdzēs Jums veikt pareizu izvēli

 • Ekspertu konsultācijas komanda: Mūsu konsultācijas komanda sastāv no augsti kvalificētiem un pieredzējušiem profesionāļiem, kuri ir zinoši visos jumta seguma aspektos. Viņi ir apmācīti strādāt ar dažāda veida jumta materiāliem un izprot kvalitatīvas apstrādes nozīmi.

 • Visaptveroši novērtējumi: mēs piedāvājam visaptverošus mūsu klientu jumta seguma vajadzību novērtējumus, tostarp jumta stāvokļa pārbaudes, iespējamās problemātiskās vietas un ieteikumus par labāko rīcību.

 • Personalizēta pieeja: Mēs saprotam, ka katra klienta vajadzības pēc jumta seguma ir unikālas, tāpēc katrai konsultācijai mēs izmantojam personalizētu pieeju. Mūsu komanda cieši sadarbojas ar mūsu klientiem, lai izprastu viņu īpašās vajadzības un vēlmes un izstrādātu pielāgotu konsultāciju plānu, kas atbilst šīm vajadzībām.

 • Produktu un materiālu ieteikumi: Mūsu konsultāciju komanda pārzina plašu jumta izstrādājumu un materiālu klāstu un var ieteikt labākos variantus katra klienta īpašajām vajadzībām un budžetam.

 • Izmaksu analīze: Mēs saviem klientiem sniedzam detalizētas izmaksu tāmes, lai nodrošinātu, ka viņiem ir skaidra izpratne par paredzamajām izmaksām, kas saistītas ar viņu jumta seguma projektu.

Iemeslu sarakstu var vēl ilgi paplašināt, taču tā vietā Jūs varat sazināties ar mūsu specialistiem un uzzināt par Jums interesējošiem jautājumiem. Mūsu kontakti.

Mūsu partneri

Kļūsti par nākošo sadarbības partneri

Mūsu uzņēmumā mēs augstu vērtējam mūsu attiecības ar partneriem un vienmēr meklējam jaunas iespējas sadarboties ar uzņēmumiem un organizācijām, kurām ir kopīga mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un klientu apmierinātību. Kā viens no vadošajiem jumtu segumu uzņēmumiem nozarē, mēs esam izveidojuši spēcīgas saiknes ar ar labākajiem ražotājiem un piegādātājiem, un mēs vienmēr esam ieinteresēti paplašināt savu partneru tīklu.

Ja vēlaties kļūt par mūsu uzņēmuma partneri, mēs piedāvājam virkni priekšrocību, tostarp:

 • Piekļuve augstas kvalitātes jumta seguma izstrādājumiem: kā partneris jums būs pieejams mūsu plašais augstas kvalitātes jumta izstrādājumu un materiālu klāsts no vadošajiem ražotājiem šajā nozarē.

 • Konkurētspējīgas cenas: mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas visiem mūsu produktiem un pakalpojumiem, lai nodrošinātu, ka mūsu partneri saņem vislabāko iespējamo vērtību.

 • Mārketinga atbalsts: mēs piedāvājam mārketinga atbalstu, lai palīdzētu reklamēt mūsu partneru uzņēmumus, tostarp kopzīmola mārketinga materiālus, sociālo mediju atbalstu un daudz ko citu.

 • Apmācība un atbalsts: Mēs saviem partneriem sniedzam visaptverošu apmācību un atbalstu, lai nodrošinātu, ka viņiem ir nepieciešamās zināšanas un resursi, lai gūtu panākumus.

 • Partnerības iespējas: mēs piedāvājam virkni partnerības iespēju, tostarp kopzīmola veidošanu, kopīgas mārketinga iniciatīvas un citas, lai palīdzētu mūsu partneriem attīstīt uzņēmējdarbību un paplašināt savu sasniedzamību.

Kopumā kļūt par mūsu uzņēmuma partneri ir lieliska iespēja paplašināt savu biznesu un nodrošināt saviem klientiem vislabākos iespējamos jumta seguma produktus un pakalpojumus. Mēs vienmēr meklējam jaunas sadarbības iespējas, tādēļ, ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu partnerības programmu, lūdzu, sazinieties ar mums jau šodien. Mūsu kontakti.

 

Ar cieņu, ARM Metāls.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.