GARD žogu sistēma

Apraksts

Esam izveidojuši pilnīgu un unikālu apkārtnes aizsardzības sistēmu, kas paredzēta tieši Jūsu mājai!

Dodiet savai mājai ekskluzīvu izskatu, izvēloties harmoniskas krāsu kombinācijas un papildinot apkārtni! Mūsu GARD ogļu struktūras metāla aizsardzības žogs ideāli iekļausies dažādos arhitektūras stilos, tā sniedzot izcilu un ilglaicīgu estētiku. Kvalitatīvi pārklāts tērauds, kas iegūts no vadošajām Eiropas metalurģijas uzņēmumiem, nodrošinās nemainīgu krāsu un izturību paaudzēm ilgi.

Krāsas

GARD Apkārtnes Aizsardzības Sistēma ir pieejama četros unikālos, tirgum aktuālajos krāsu toņos:

  • Dabiskais ozols 3D efektā,
  • Tumšais rieksts,
  • Grafīta pelēks (MAT 7016),
  • Melns (MAT 9005).

 

Šādā veidā Jūs varat pilnīgi pielāgot aizsardzības žogu savas jumta seguma krāsai, radot ideālu saskaņu un harmoniju.

Detaļas un krāsas

GARD žogu sistēmas apraksts

Nodrošinām mieru un drošību Jūsu īpašumam. GARD zīmola apsaimniekošanas sistēmas ir Jūsu ikdienas dzīvesbiedri. Produktu klāsts gadiem ilgi pilnveidojas, lai apmierinātu visprasīgākās prasības un vajadzības. GARD ir viens no šīs grupas zīmoliem, kas piedāvā tādu pašu augstu kvalitāti un uzticamību.

Mēs darbojamies saskaņā ar augstākajiem standartiem, meklējot jaunas izaugsmes iespējas. Mūsu priekšrocība ir augsta kvalitāte. Mūsu izstrādājumu reputāciju atbalsta izejvielu kvalitāte – mēs sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem piegādātājiem. Viss tas tāpēc, lai klientam būtu iespēja izvēlēties no labākās apsaimniekošanas piedāvājuma tirgū.

Apvienojot izcilus tehniskos parametrus ar modernu stilu, tas ir īss apraksts par GARD apsaimniekošanas sistēmas iezīmēm.

GARD žogu sistēmas priekšrocības

Lorem

Dotais produkts ir izcilas kvalitātes dakstiņi, kuru ribas ir 35 mm augstas. Tie ir ļoti stingri, kas nodrošina vienkāršu un efektīvu montāžu. Dakstiņi ir simetriski un var tikt uzstādīti no abām pusēm.

Plaša izvēle modeļu dažādās krāsās. Paneļu, dēļu, pilnu apsaimniekošanu un atsevišķus elementus no katra apsaimniekošanas veida, kas var tikt viegli nomainīti arī remontdarbu laikā.

Apsaimniekošanas sistēmas tiek ražotas no augstas kvalitātes tērauda, kas pateicoties savām fizikālajām un mehāniskajām īpašībām nodrošina izturību uz ilgu laiku. Turklāt tās neprasa tik biežu un laikietilpīgu uzturēšanu kā koka apsaimniekošanas sistēmas, tādēļ tās ir daudz izturīgākas.

Mūsu noliktavās ir gatavi, standarta apsaimniekošanas elementi, kas ir pieejami nekavējoties! Jums nav jāgaida, lai saņemtu savu pasūtījumu – mēs garantējam ātru izpildi.

Mūsu piedāvājumā ir visi nepieciešamie montāžas rīki, kas piemēroti metāla vai betona staba segmenta uzstādīšanai. Praktiska sistēma, kas atvieglo un paātrina darbu. Apsaimniekošanas sistēmas zemējuma platība var tikt uzstādīta, bet tā nav obligāta.

Apsaimniekošanas sistēmas tiek pārvadātas speciālās statīvos. Labi aizsargāta materiāla pārvadāšana nodrošina aizsardzību pret bojājumiem.

Apsaimniekošanas komplektā ir pieejami visi apsaimniekošanas elementi: sākot no atsevišķiem segmentiem, dažādiem vārtu un vārtiņu veidiem, līdz stabiem un aksesuāriem. Turklāt katru no šiem elementiem var pasūtīt individuālā izmērā, kas atbilst konkrētas īpašuma vajadzībām un parametriem. Pilnīga apsaimniekošanas komplekta projektēšana nav sarežģīta, īpaši ja izvēlaties MODERN GARD piedāvātās preces.

Mēs zinām, cik svarīga ir brīva un netraucēta atpūta savā dārzā. MODERN apsaimniekošanas sistēmas konstrukcija samazina trokšņa līmeni, kas sasniedz Jūsu īpašumu. Izvēlieties apsaimniekošanas sistēmu, kas samazina nevēlamus skaņas efektus.

Dubultā antikorozijas aizsardzība, izmantojot DUPLEX tehnoloģiju. Cinkošanas un krāsošanas pārklājums papildina viens otra efektivitāti. Tāpēc GARD apsaimniekošanas sistēmas saglabā izcilu izturību ilgstoši.

Sistēmā ir uzlabota stabilitāte. Materiālu izturība un kvalitāte ir nozīmīgi, īpaši, ja jūsu māja atrodas kalnā un ir pakļauta vēja ietekmei.

GARD žogu sistēmas attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.