Jumts – Kā pagarināt jumta kalpošanas laiku?

Pateicoties izturīgajam polimēru slānim, jumtam ir ilgs kalpošanas laiks un tas ir ļoti izturīgs pret koroziju. Netīrumu uzkrāšanās, palielināts UV starojums, atmosfēras nokrišņi, kas satur skābes un sāļus, var izraisīt polimēra pārklājuma bojājumus.
 
Visdrošākais veids, kā pagarināt metāla jumta kalpošanas laiku, ir tā regulāra tīrīšana. Netīrumus un nokritušās lapas notīra ar parastu ūdeni, izmantojot mīkstu saru birsti.
 
Ja jumts ir ļoti netīrs, jūs varat izmantot produktus, kas īpaši paredzēti polimēru pārklājumu kopšanai. Nav ieteicams lietot līdzekļus, kas satur sārmus, organiskos šķīdinātājus un agresīvas ķīmiskas vielas.
 
Jumts jāmazgā ar vidēja spiediena ūdens strūklu, virzot to no kores uz dzegas pusi. Ziemā jumts ir jāattīra no sniega. Glancēts polimēru pārklājums praktiski neaiztur sniegu, savukārt uz matēta jumta var uzkrāties ievērojams sniega daudzums.
 
Metāla dakstiņu jumtu vislabāk tīrīt ar koka skrāpi ar mīkstu gumijas sloksni ap malu. Nav ieteicams izmantot metāla lāpstas un asus priekšmetus. Ja virsma ir bojāta, saskrāpēta vai saplaisājusi, šī vieta ir jānogruntē un jānokrāso.
 
Ja remonts netiek veikts laikus, metāla pamatnes korozija var radīt dārgus remontdarbus.
ARM Metāls - Jumts - Kā pagarināt jumta kalpošanas laiku?

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.