Trapecveida loksnes no 5,60 EUR/m2

Akcija - Trapecveida loksnes

Trapecveida metāla jumta profils T-20 ir ideāls izvēle jumtu un fasāžu konstrukcijām, nodrošinot plašu krāsu izvēli un iespēju griezt pēc izmēra. Tas garantē ilgtspējīgu aizsardzību pret koroziju un straujām temperatūras svārstībām.
Pie mums var iegādāties trapecveida profilu PP-20, kas izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem no pārbaudītiem Eiropas ražotājiem.
Ir iespēja pasūtīt izgatavošanu pēc individuāliem jūsu izveletiem garumiem no 0,40 mm līdz pat 0,70 biezu materiālu saskaņā ar jūsu objekta specifikāciju.
Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu profesionālu konsultāciju un atrisinātu savas jumta, fasāžu vai žoga seguma vajadzības.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu profesionālu konsultāciju un atrisinātu savas jumta, fasāžu vai žoga seguma vajadzības.

Mūsu komanda sniedz bezmaksas profesionālu konsultāciju un palīdzību materiāla izvēlē visdažādākajām jumta konfigurācijām un sarežģītības pakāpēm.

Lai veiktu pasūtījumu, piezvaniet mums:
📞 +371 67383302
📞 +371 27786777

Zvaniet darba laikā:
P.-Pk.: 8.00-17.00
S.-Sv.: brīvdiena

Vai atbrauciet pie mums darba laikā:

📍Ēdoles iela 5, Rīga
Un saņemiet mūsu speciālistu konsultāciju uz vietas.

ARM Metāls atlaide trapecveida profils pp-20

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.