Jumta skrūves

Apraksts

Jumta skrūve ar īpašu metāla galviņu un EPDM blīvējumu nodrošina ciešu stiprinājumu profilētajam metālam (jumtam) pie karkasa, kā arī novērš mitruma iekļūšanu. EPDM blīvējums ar augstu gumijas saturu aizsargā pret temperatūras izmaiņām, pielāgojoties apkārtējai temperatūrai un neļauj jumtam “staigāt”, nostiprinot jumta materiālu cieši. 

Tehniskā informācija

Metāls-koks, izurbtas tērauda biezumam 2 mm:

  • 4.8×25
  • 4.8×35
  • 4.8×50

 

Metāls-koks, izurbtas tērauda biezumam 2.5 mm:

  • 4.8×28 TORX
  • 4.8×35 TORX

 

Metāls-metāls, izurbtas tērauda biezumam līdz 5 mm:

  • 4.8×19 (līdz 3 mm)
  • 5.5×19
  • 5.5×25
  • 5.5×32
ARM Metāls jumta skrūves uz jumta

Skrūves dekoratīvas stiprināšanai

Skrūve ar iebakstītu podiņu ir paredzēta montāžas darbiem, metāla loksņu un plānā tērauda (ar biezumu līdz 0,9 mm) stiprināšanai bez iepriekšējas izurbšanas. Ociņots gals ir asais. Montāža tiek veikta ar skrūvgriezi vai urbjmašīnu ar atbilstošu galvu. Mūsu uzņēmuma klāstā ir arī skrūves ar iebakstītu podiņu, kas pieejamas RAL kataloga krāsās.

ARM Metāls jumta skrūves plata

Skrūves metāla štaketem

Skrūves ar puslodveida galvu un iebakstītu podiņu. Tie ir paredzēti dažādu izstrādājumu un materiālu stiprināšanai pie metāla karkasām, tērauda loksniem ar biezumu līdz 2 mm bez iepriekšējas izurbšanas un ar biezumu līdz 6 mm ar iepriekšēju izurbšanu. Ociņots gals ir urbis. Skrūves galvas zemā iebakstītā podiņa nodrošina papildu stiprinājumu un izturību pret paaugstinātiem mehāniskiem slodzēm. Cinkots pārklājums nodrošina ilgstošu kalpošanas laiku un aizsargā pret koroziju.

ARM Metāls jumta skrūves gara X

Kniedes

Krāsota kniede tiek izmantota plāno metāla loksņu savienošanai, fasādes plāksnīšu stiprināšanai pie pamatkonstrukcijām, dažādu cieto materiālu savienošanai. Slēgta malā esošā režģīte sastāv no alumīnija buksēšanas ar standarta režģīti un tērauda stieņa. Pirms sprādzes montāžas nepieciešams iepriekš izurbt caurumu ar atbilstošu sprādzes diametru. Montāžas procesā stieņa pagriešana velk buksēšanu aiz sevis, nodrošinot ciešu savienojumu starp savienojamajām detaļām. Liekais stieņa gals tiek atgriezts.

ARM Metāls jumta skrūves kniede

Ieguvumi no pirkšanas pie ARM Metāls

Sertificēti produkti 

ETA sertifikāts garantē produkta atbilstību Eiropas standartiem un kvalitāti. 

Pulverkrāsojums 

Pulverkrāsas pēc RAL krāsu palešu izturēsnes un aizsargās krāsu no UV starojuma un izbalēšanas.

Antikorozijas aizsardzība 

12 mikronu biezais cinkota pārklājums nodrošina uzticamu korozijas aizsardzību. Saskaņā ar EN ISO 12944-2:2000 standartu. 

Kvalitāte 

Ideāli piemērots tērauda (metāla) apmetuma montāžai pie koka vai metāla pamatnes.

ARM Metāls - site logo - android

Jumta skrūvju attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.