Apaļa noteksistēma

Apraksts

Apaļa metāla noteksistēma– STRUGA: Tērauda izturība, perfekti izstrādātas detaļas un ekoloģiski draudzīga risinājuma izvēle.

Tērauda noteksistēmas ir droša ieguldījuma veids. Tērauds ir galvenais celtniecības materiāls pasaulē. STRUGA tērauda ūdens notekas sistēma nodrošina ilgstošu izturību. Kā papildinājums jumta sistēmai, tā lieliski saskan ar segumu, saglabājot pilnu funkcionalitāti.

Tehniskie dati

STRUGA ūdeņvadu sistēma ir pieejama trīs izmēros:

  • 125/90 — Skandināvu tipa noteksistēma, jumta platības 75–150 m² 
  • 135/90 — dziļa noteksistēma, jumta platības 125–250 m² 
  • 150/100 — platāka noteksistēma, pusindustriālas lietošanas jumta platības 175–350 m²

 

NODERĪGI! Piedāvātā jumta platību klāsts paredz vienas vai divas malu notekcaurules.

Rasējums

Materiāls

SSAB Skandināvu tērauds: karstā cinkošanas tērauda kodols, apakšpusē krāsots un pārklāts ar 35 μm biezu GreenCoat RWS Pro vai Pro BT slāni.

SSAB GreenCoat loksne ar biobāzētu tehnoloģiju (BT) pārklājumu, kurā liela daļa tradicionālo naftas produktu ir aizstāti ar Zviedrijas rapsu eļļu. Tas nodrošina veselīgāku vidi un samazina kaitīgu vielu izplūdi. GreenCoat tērauds pašlaik ir zaļākais tirgus piedāvājums jumtiem, fasādēm un ūdens noteku sistēmām.

STRUGA ūdensvadu sistēmas īpašības

Lorem

STRUGA ūdens noteksistēma izgatavota no Skandināvu tērauda loksnes SSAB GreenCoat RWS Pro. Galvanizētais materiāls ir abpusēji krāsots ar 35 μm pārklājumu. Atkarībā no elementa, loksnes biezums ir 0.6 – 1.25 mm.

Fasādes dēļu āķi izgatavoti no rūpnīcā krāsotas metāla loksnes, 1.25 mm biezas. To izturīgā konstrukcija ļauj atbalstīt noteksistēmu, kad tas ir piepildīts ar ledus vai sniegu.

Stiprinātāji noteksistēmas stūriem un papildu atbalsti pilēšanas malai tiek piegādāti kā standarta komplektā, lai palielinātu stiprumu un izlīdzinātu sistēmu.

Tērauds ir ļoti izturīgs materiāls ar minimālu termisko paplašināšanos. STRUGA ūdens noteku sistēmas montāža zemāk par nulles temperatūrām nav problēma.

Noteksistēmas savienotāju un gala vāciņu dizains atšķiras no tirgū pieejamā standarta un tādējādi nodrošina 100% efektivitāti pret noplūdēm, pat stāvūdens gadījumā.

Notekcaurules gala blīvslēgi, kuru savienojuma šuves ir slēptas caurulē, profesionāli izspiesti izvadi vai āķi fasādes dēļiem ir tikai daži no mūsu ražošanas kvalitātes piemēriem.

STRUGA ūdens noteku sistēma ir automātiski garantēta funkcionalitātei uz 30 gadiem un krāsai uz 15 gadiem.

Mūsu plašajā krāsu klāstā vienmēr varat atrast krāsu, kas atbilst jūsu jumtam.

Tas ir universāls komponents, kas tiek pieskrūvēts pie sienas vai izmantots ar papildu skrūvi ārēji izolētām sienām.

Apaļās metāla ūdens sistēmas attēli​

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.