Hermetiķis metālam

Apraksts

Hermetiķis metālam ir izstrādāts, pamatojoties uz profesionālo būvnieku atsauksmēm un tehniku speciālistu ieteikumiem. Tas tiek izmantots plaisu un spraugu aizpildīšanai starp dažādiem materiāliem (betons-metāls, plastmasa-metāls, metāls-stikls, akmens-koks). Jumta hermētiķis ir būtisks elements jebkura jumta konstrukcijā, nodrošinot drošību un efektīvu izolāciju. Tas ir speciāli izstrādāts produkts, kas veic daudzfunkcionālu uzdevumu, nodrošinot hermētisku un necaurlaidīgu barjeru pret ūdeni, mitrumu, vēju un citiem nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Jumta hermētiķis piedāvā augstu izturību un noturību pret ārējiem faktoriem, kā arī ilgmūžību, nodrošinot jūsu jumtam ilgstošu aizsardzību. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas spēj izturēt smagas slodzes, kustību un temperatūras izmaiņas, saglabājot savu elastību un veiktspēju arī ilgtermiņā.

Hermetiķis metālam - pielietojums

Tas ir ideāli piemērots kanalizācijas elementu, savienojumu, spraugu aizpildīšanai ap dūmvadiem, ventilācijas caurumiem, lūkām un mansarda logiem, kā arī dekoratīviem elementiem.

ARM Metāls Jumta hermētiķis

Hermetiķis metālam pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.