Ventilācijas izvadi

Apraksts

Ventilācijas skursteņi ir būtiski, lai nodrošinātu ēku komfortu un cilvēka ķermeņa pareizu darbību. Nepieciešams pienācīgs svaiga un netraipīta gaisa daudzums dzīvojamās telpās. Nepareiza ventilācija var izraisīt mikroklimata pasliktināšanos, kas savukārt var radīt miegainību, vājumu un koncentrācijas problēmas. Slikti ventilētas telpas ir pakļautas pelējuma un sēnīšu riskam! Mēs piedāvājam ventilācijas izvadus, kas paredzēti uzstādīšanai uz dažādiem jumtiem. Pateicoties pilnīgi dažādiem jumta seguma profiliem, tās var veiksmīgi uzstādīt gan uz dakstiņprofilu, gan uz plakanām jumta segumiem (profilētas loksnes, jumta paneļos, valcprofila jumtā, šindeli utt.), kā arī uz jumtiem, kas segti ar populāriem māla un betona flīžu modeļiem. Piedāvājumā skursteni, kas raksturojas ar standartu vai palielinātu ventilācijas diametru un īpašu struktūru, kas efektīvi izmanto vēja enerģiju.

Ventilācijas izvadu krāsas

Ventilācijas izvadi ir pieejami 9 populāras krāsas, kas atbilst visbiežāk izmantotajām jumta krāsām (ķieģeļu sarkanā 8004, sarkanā 3009, sarkanā 3011, brūnā 8017, tumši brūnā 8019, pelēkā 7046, antracīts vai grafīts 7016, zaļā 6020, melnā 9005). Pēc klienta pieprasījuma ir iespēja pasūtīt skursteni individuālā krāsā (lielāka pasūtījuma daudzuma un ilgāka piegādes laika intervāla).

ARM Metāls ventilācijas izvads krāsas

Ventilācijas izvadu krāsas materiāls

Ventilācijas skursteņi ir izgatavoti no krāsotas polipropilēna masas. Papildus metāla loksnes jumtiem un metāla jumta dakstiņiem paredzētajām pamatnēm ir aprīkotas ar butila lentes slāni.

ARM Metāls ventilācijas izvads 4

Ventilācijas izvadi dažādiem jumtiem

Lorem

Pateicoties īpašajai pamatnei, to var uzstādīt uz dažādiem dakstiņprofila jumtiem. 

  • zems profils (N), profils ± 25 mm (savietojams ar šādām tērauda flīzēm: Diament Eco Plus, Kingas, Kingas 15, Kingas Eco Plus) 
  • augsts profils (W), profils ± 32 mm (savietojams ar šādām tērauda flīzēm: Diament Plus) 
  • ļoti augsts profils (BW), profils ± 43 mm (savietojams ar šādām tērauda flīzēm: Venus) 
  • modulārs (BM) (savietojams ar šādām tērauda flīzēm: Venecja, Finnera) 
  • modulārs (BG) (savietojams ar šādām tērauda flīzēm: Germania, German) 

 

Pamatnes platums: 250 mm, pamatnes garums: 320 mm. 

Pamatne der plakano un trapeces formas metāla jumtiem (minimālais plakanās daļas platums starp trapecēm – 25 cm). 

Pamatnes platums: 250 mm, pamatnes garums: 320 mm

Pamatne der šindeļa un bitumena jumtiem. 

Pamatnes platums: 390 mm, pamatnes garums: 470 mm

Kā strādā dabiskā ventilācija

Dabiska ventilācija – gaisa apmaiņa telpās notiek pateicoties spiediena atšķirībai. Gaisu no ēkas izstumj ar temperatūras atšķirības vai vēja efekta palīdzību. Gaiss ienāk ēkā, pēc tam caur izplūdes režģiem (kas vada caur skursteni līdz ventilācijas augšdaļai, kas uzstādīta uz ēkas jumta) tas iziet ārā. Siltais “izmantotais” gaiss, izplūstot no ēkas, rada negatīvu spiedienu, pateicoties kam tiek iesūkts ārējais gaiss. Šis process var turpināties, kamēr āra temperatūra ir zemāka nekā iekšā. Jo lielāka ir temperatūras atšķirība, jo lielāka ir gaisa plūsma. Atbilstoša skursteņa galvas izmantošana dod iespēju atbalstīt ventilācijas vilci ar vēja enerģiju. Tas ir īpaši svarīgi pārejas periodos vai vasarā, kad ārējā temperatūra ir tuva vai augstāka nekā iekštelpu temperatūra.

ARM Metāls ventilācijas izvads 3

Ventilācija - kāpēc tā ir tik svarīga

Pareiza ventilācija nodrošina ne tikai subjektīvu komforta sajūtu, bet galvenokārt – ietekmē pareizu cilvēka organisma darbību. Tāpēc telpās, kurās mēs uzturamies, ir nepieciešams nodrošināt pareizu gaisa plūsmu, lai nodrošinātu pareizu skābekļa koncentrāciju un noņemtu netīrumus – starp citu, putekļus, ūdens tvaiku utt.

Ja ventilācija nedarbojas pareizi, tad gaisā samazinās skābekļa koncentrācija, palielinās oglekļa dioksīda koncentrācija, palielinās mitruma koncentrācija, uzkrājas bīstamas vielas. Šie faktori var pasliktināt mājokļa mikroklimatu, kas savukārt ietekmē cilvēka veselību un komfortu. Cilvēki kļūst miegaini, vāji un grūtības koncentrēties. Ir arī pelējuma un sēnīšu attīstības risks uz griestiem un sienām!

Mūsu ventilācijas skursteņi nodrošina pareizu dabiskās ventilācijas darbību, kas ir vislabākais risinājums šādām problēmām.

ARM Metāls ventilācijas izvads 2

Nopirkt ventilācijas izvadi pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Ventilācijas izvades attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.