Kores lente

Apraksts

Mūsdienīga kores lente, kas nodrošina ļoti labu ventilāciju un aizsardzību kores jumta konstrukcija daļā. Tas ir augstu difūzijas spēju, kas ļauj iztvaikot ūdens tvaikus, kas uzkrājas tieši zem jumta virsmas uz āru. Tas arī blīvē jumtu un tādējādi efektīvi aizsargā pret ūdens, sniega un putekļu iekļūšanu zem jumta virsmas. Pieejams alumīnija un vara versijās.

Brīdinājums! Minimālais lentu un jumta flīžu pārklājums ir 50 mm. Ja ir nepieciešams savienot divas kalna lentas, jāpielieto vismaz 75 mm pārklājums. Kalna lentas uzstādīšanai vajadzētu notikt vidējā temperatūrā, kas ir lielāka par 5°C.

Alumīnija kores lente

Augstas kvalitātes kores lente no alumīnija. Tie nodrošina lielisku ventilāciju un izolāciju kores jumta konstrukcija daļā, kā arī efektīvu aizsardzību pret ūdeni un sniegu. Tie arī labi aizsargā pret putekļiem. Raksturīgi ar augstu izturību un izcilu izpildījumu.

Tvaika caurlaidīga virsma iespējas ir no 110 cm2/tm līdz 230 cm2/tm.

Kores lentes uzstādīšanas instrukcija

  • Pēc jumta plēves un jumta konstrukcijas uzstādīšanas, jumta augšdaļā jāuzstāda BL (metāla loksnes) (vai GW – nagla) tipa kores lentes stiprinājums. BL tipa stiprinājumam jābūt profilētam atbilstoši.
  • Uzstādiet lenti. Lentes atstatums ir atkarīgs no izmantotā jumta profila modeļa. Lenti uzstādīšanu vajadzētu sākt no jumta malas. Kores lenti jānostiprina attālumā 3.5-4.5 cm no jumta augšējās daļas.
  • Uz iepriekšēji nostiprinātajiem lentēm tagad jānovieto jumta profilu, ievērojot jumtu klāšanas pamatprincipus.
  • Uz piestiprinājuma jānovieto un jāieskrūvē kores lenti.
  • Pēc pēdējās jumta profila rindas nolikšanas kores lentu jāizvelk un jānofiksē (piemēram, ar sprādzēm, 1 m intervālā) tieši uz jumta konstrukciju. Kores lentes malām jābūt pareizi profilētām, un pēc tam tās jālīmē pie jumta profila, izmantojot butila līmi (jumta profilu jānotīra rūpīgi).
  • Katram kores lentes elementam jābūt nostiprinātam ar saspringumu. Saspringumu jāieskrūvē, izmantojot nerūsējošā tērauda skrūves.
ARM Metāls kores lente

Nopirkt kores lenti pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Kores lentes attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.