Slēptā noteksistēma

Apraksts

Slēptā noteksistēma – diskrets un efektīvs notekšņu novadīšanas risinājums. Izstrādājot paslēpto lietus ūdens notekas sistēmu, mēs koncentrējāmies uz tradicionālo noteksistēmas formu, kas ir vispieprasītākā mūsu klientiem. Mūsu inženieri izmantojot visu savu pieredzi jumtu montāžā – paradīja risinājumu, kas nosaka jaunu standartu jumtu tirgū.

Dizains apvieno īpašības, kas padara to izcilu izskatu un vienkāršību, kā arī novērš iepriekš pieejamo cita ražotāja slēpto ūdens notekas sistēmu trūkumus.

Slēptā noteksistēma

Slēptā noteksistēma ir moderns un praktisks risinājums, kas nodrošina efektīvu notekšņu novadīšanu no jūsu ēkas. Tā ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas saglabāt estētisko izskatu, vienlaikus nodrošinot efektīvu un diskretu notekšņu vadīšanu.

Ar slēpto noteksistēmu jūs varat saglabāt ēkas estētisko izskatu, izvairoties no vizuāliem traucēkļiem, ko var radīt tradicionālās redzamās noteksistēmas. Tā nodrošina ne tikai efektīvu notekšņu novadīšanu, bet arī vizuālo tīrību un estētisku harmoniju jūsu ēkas kopējā izskatā.

Slēptās ūdensvadu sistēmas priekšrocības

Lorem

Izstrādāts kopā ar pieredzējušiem jumtu meistariem un balstīts uz viņu labākajām praksēm.

Tā nodrošina fasādes uzstādīšanu un līdzināšanu, neatkarīgi no lietus ūdens novadīšanas sistēmas slīpuma.

Pielāgota jaunākajiem māju dizaina trendiem. Speciāli izstrādāta fasādes profila forma nodrošina stingru un pareizus savienojumus.

Pateicoties pierādītam apaļas formas lietus ūdens novadīšanas sistēma izmantošanā, sistēmas uzstādīšana norit bez problēmām un saskaņā ar zināmiem jumtu uzstādīšanas standartiem.

Tas novērš nokrišņu iekļūšanu starp fasādi un lietus ūdens novadīšanas sistēmu.

Tas ļauj estētiski uzstādīt aizsardzības paneļus un notekascaurules.

Tas ļauj uzturēt pareizu jumta ventilāciju, pateicoties fasādes vertikālajai regulēšanai uz konsoles.

Pierādīta risinājuma izmantošana lietus ūdens novadīšanas sistēmas pieslēgšanai un savienošanai ar notekcauruli (caurule ar blīvējumu), izslēdz noplūdes risku sistēmā.

Izmantojot klasisku apaļu lietus ūdens notekas sistēmu, tiek nodrošināta efektīva lietus ūdens novadīšana.

Līdz pat 40 gadiem – garantija pret perforāciju no rūsas. 20 gadi – mehāniskās izturības garantija PVC sistēmai. Līdz pat 10 gadiem – garantija par sistēmas ūdensnecaurlaidību, uzstādot PVC cauruļvadu fasādē.

Pilnīga CAD zīmju bibliotēka nodrošina ātru sistēmas ievadīšanu projektēšanā arhitektam.

Slēptās noteksistēmas attēli​

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.