IRON Click

Apraksts

Mūsu jaunais produkts, augstas kvalitātes IRON Click paneļi, ir tehniski un kvalitatīvi uzlabots, piedāvājot plašākas iespējas un vizuālo dažādību jebkurai ēkai. Progresīvās tehnoloģijas un ilgstošā pieredze ir ļāvušas mums paaugstināt kvalitātes standartus, ieviešot jaunus risinājumus un pakāpjoties uz augstāku līmeni.

IRON Click priekšrocības

Tas ir jauns, tehniski un kvalitatīvi uzlabots produkts, kas piedāvā lielākas iespējas un vizuālo dažādību. Progresam, pieredzei un jaunām tehnoloģijām mums ir ļāvuši paaugstināt kvalitātes standartus un iekļūt augstākajā līmenī. Mūsu produktus raksturo darba precizitāte, estētika un unikāls vizuālais efekts.

Kāpēc mūsu IRON paneļi ir tik īpaši unikāli?

Lorem

Īpaši mūsu IRON stāvo šuvi ir aprīkojuši ar jaunu, pastiprinātu slēdzi, kas nodrošina precīzus un izturīgus garējos savienojumus. Tā inovatīvā profila veidojums padara slēdža pārklājuma malu neredzamu, uzlabojot kopējo estētiku.

Paneļu garajos savienojumos ir speciāli izstrādāti stiprinājuma kausiņi, kas nodrošina pareizu paneļu savienojumu pat termoizplešanās rezultātā.

Katra slēdža galā ir slēdža vāciņš, kas ideāli piemērots slēdža formai, un pēc saliekšanas sedz slēdža priekšpusi, uzlabojot estētisko izskatu.

Plašs rakstu, pārklājumu un krāsu klāsts sniedz iespēju katram izvēlēties jumtu, kas ideāli iederas ēkas kopējā dizainā.

Jaunievedumus, ko piedāvājam, esam iesnieguši patentu aizsardzībai, apliecinot mūsu produktu tehnoloģisko un dizaina unikālumu. Šie ir pirmie šāda veida uzlaboti paneļi, piedāvājot augstas tehnoloģijas un estētisku dizainu tirgū.

ARM Metāls - Paneles - IRON Click - examples

Lai samazinātu viļņveida efektu, iespējams izmantot:

 • metāls ar matētu polimēra pārklājumu 
 • skaņas izolācijas lenta zem valcējuma

Tehniskie dati

 • Kopējais platums:

542 mm

 • Faktiskais pārklājuma platums:

510 mm

 • Materiāla biezums:

0.5 – 0.7 mm

 • Loksnes garums:

1000 – 8000 mm

 • Kopējais platums:
  • 542 mm
 • Faktiskais pārklājuma platums:
  • 510 mm
 • Materiāla biezums:
  • 0.5 – 0.7 mm
 • Loksnes garums:
  • 1000 – 8000 mm
ARM Metāls - Paneles - IRON Click - locījums
ARM Metāls - Paneles - IRON Click - bez locījuma
ARM Metāls - Paneles - IRON Click - ar locījumu

IRON Click

Vienīgais veids, kā papildināt tradicionālo būvniecību. Pareizi izvēlētas paneļu krāsas uzsvērs ēkas raksturu. Produkts ir domāts tiem klientiem, kuri vērtē pārbaudītas vērtības un uzticamus risinājumus.

ARM Metāls - Paneles - IRON Click - classic

IRON Click Low microwave

Mikroviļņi, ar ļoti zemām augstuma vērtībām, piešķir paneļiem viļņu efektu. Šis process izkliedē gaismu, atstarojot no paneļiem. Mikroviļņi – līdzīgi trapecveida reljefs – papildus pastiprina paneļus un piešķir tiem unikālu izskatu. Tie ir domāti klientiem, kuri vērtē tradīcijas ar mūsdienīgu pieskārienu.

ARM Metāls - Paneles - IRON Click - Low microwave

IRON Click High microwave

Šis ir viens no mūsu paneļu piedāvājumiem drosmīgiem klientiem, kuri vērtē unikālumu un individualitāti. Garie trijstūra formas reljefa elementi rada refraktējošo gaismu, piešķirot katram jumtam unikālu izskatu. Reljefa veidojums papildus pastiprina paneļus un uzsvērt to unikālo raksturu.

ARM Metāls - Paneles - IRON Click - High microwave

IRON Click Trapez

Šis ir vēl viens unikāls raksts mūsu paneļu sistēmā. Asimetriskais trapecveida reljefs pastiprina paneļus un piešķir tiem modernu, un mūžīgi skaistu izskatu. Produkts ir izstrādāts klientiem, kuri novērtē nestandarta risinājumus un akcentē individualitāti.

ARM Metāls - Paneles - IRON Click - Trapez

IRON Click Double lining

IRON Click paneļi, kas ir tik labi pazīstami, iecienīti un aktīvi izmantoto, iegūst jaunu izskatu. Šeit tas ir – ilgi gaidītais dizains, kas izmaina paneļa gludo virsmu. Tā ir – dubultā apdare. IRON Click jaunā versija. Dubultais longitudinālais trapecveida reljefs nav tikai vizuāls efekts, bet galvenokārt stiprina un uzlabo – tas nostiprina paneli un aizsargā to no negatīvām spriegumu ietekmēm montāžas laikā.

ARM Metāls - Paneles - IRON Click - 2 layer
ARM Metāls - Paneles - IRON Click - 2 layer 2

IRON Click veidi

IRON Click attēli

Nopirkt IRON Click

 • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
 • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
 • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.