FAKRO

Apraksts

Jumta logi FAKRO – risinājums, lai piešķirtu taviem telpām zem jumta vēlamo apgaismojumu un komfortu. Šie augstas kvalitātes logi nodrošina lielisku dabīgās gaismas plūsmu un svaigu gaisu, tādējādi veidojot patīkamu atmosfēru jebkurā telpā. Fakro jumta logi ir pieejami dažādos izmēros un konfigurācijās, ļaujot pielāgoties tavām individuālajām vajadzībām. Tos raksturo izcilas izolācijas īpašības un drošības funkcijas, nodrošinot mierīgu miegu un aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Ar Fakro jumta logiem tu vari sasniegt augstas kvalitātes un funkcionalitātes standartus savā mājā.

Jumta logi ar eņģēm vērtnes vidū

Jumta logi ar eņģēm vērtnes vidū ir viens no visizplatītākajiem jumta logu veidiem. Tos raksturo svaiga gaisa un dienasgaismas iekļūšana telpā. Šie logi ir verami tikai vērtnes vidū. Ārējā stikla nomazgāšana un ārējās markīzes lietošana ir ērti, jo vērtni var pagriezt par 180° un fiksēt. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts, tostarp elektriskās vadības sistēmas.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Jumta logi ar eņģēm vērtnes vidu

Jumta logi ar paceltu pagrieziena asi

Loga eņģes ir novietotas virs loga centrālās ass, ļaujot pat garākiem cilvēkiem netraucēti piekļūt loga malai. Šīs pagrieziena ass novietojuma dēļ ir iespējams izgatavot garākus logus un nodrošināt papildu apgaismojumu. Atverot loga vērtni no 0° līdz 45°, tā varēs fiksēt jebkurā šajās robežās. Šie logi atbilst normas DIN 5034-1 prasībām, kas nosaka, ka loga apakšmalai jābūt 95 cm augstumā no grīdas, bet augšmalai vismaz 220 cm augstumā no grīdas, ja tie tiek uzstādīti jumtos ar slīpumu no 39° līdz 43°. Loga ārējā stikla nomazgāšanai vērtni var pagriezt par 160° un fiksēt ar aizbīdni. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Jumta logi ar paceltu pagrieziena asi

Jumta logi ar paceltu pagrieziena asi un divām vērtnēm

FDY-V ir logs ar divām vērtnēm, kur augšējā ir ar paceltu pagrieziena asi, bet apakšējā ir nesaliekama ar laminētu stikla paketi un viegli pašattīrošu pārklājumu. Šāda loga izmantošana ļauj izvairīties no logu kombināciju lietošanas, nodrošinot labu ventilāciju, dienasgaismu un skatu uz apkārtni. Šie logi arī atbilst normas DIN 5034-1 prasībām, ja tie tiek uzstādīti jumtos ar slīpumu no 39° līdz 43°. Loga ārējā stikla nomazgāšanai vērtni var pagriezt par 160° un fiksēt ar aizbīdni. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Jumta logi ar paceltu pagrieziena asi un divām vērtnēm

Jumta logi ar eņģēm vērtnes vidū un augšdaļā

Jumta logus var atvērt gan pa loga augšējo, gan vidējo asi. Ar augšējām eņģēm logu var atvērt no 0° līdz 35° leņķim attiecībā pret jumta plakni. Loga vērtni uz augšu paceltot, var netraucēti piekļūt atvērtam logam un novērot apkārtni. Izmantojot vidējās eņģes, vērtni var pagriezt par 180° un ērti nomazgāt loga ārējo stiklu, kā arī uzlikt vai noņemt ārējo markīzi. Atvēršanas mehānisms nodrošina stabilu loga vērtnes fiksāciju jebkurā no izmantotajiem atvēršanas veidiem, kas maināmi ar loga kārbas sānos esošo slēdzi. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Jumta logi ar eņģēm vērtnes vidu un augšdaļā

Panorāmas logi ar eņģēm vērtnes augšdaļā

Panorāmas logus ar eņģēm vērtnes augšdaļā raksturo lieli izmēri un iespēja izgaismot un ventilēt bēniņu telpas. Plašais atvēruma leņķis ļauj šos logus nepieciešamības gadījumā izmantot arī kā evakuācijas lūkas. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts. Eņģes vērtnes vidū ļauj ērti nomazgāt loga ārējo stiklu, kā arī uzlikt vai noņemt ārējo markīzi.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Panoramas logi ar eņģēm vērtnes augšdaļā

Balkona logi

Jumta logs ar divām vērtnēm, kuras atverot izveidojas balkons. Augšējā vērtnē ir iespējams paceļoties uz augšu līdz 45° leņķim, bet apakšējā vērtnē tā veras uz priekšu, līdz vertikālai stāvoklim, tādējādi radot iespēju brīvi izmantot radušo balkona nišu. Atvēršanas mehānisms nodrošina stabilu loga vērtnes fiksāciju robežās no 0° līdz 45°. Šādi logi ir paredzēti uzstādīšanai jumta konstrukcijā, nevis ēkas sienā. Loga augšējo vērtni var atvērt uz augšu līdz 45° leņķim. Verot apakšējo vērtni uz priekšu, automātiski tiek atvērtas arī balkona margas. Aizverot apakšējo vērtni, balkona margas paslēpjas logā un nav redzamas virs jumta seguma. Margas tiek nosegtas ar loga ārējiem metāla profiliem, kas tās aizsargā no netīrumiem un putekļiem.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Balkona logi

Vertikāli logi kombinācijām

Vertikālos logus kombinācijām izmanto gadījumos, kad jumta logs tiek iebūvēts vietā, kur jumts savienojas ar sienu. Tas ļauj paplašināt loga izmēru un palielināt telpā ieplūstošās gaismas daudzumu. Pieejami gan dažādos veidos verami, gan arī neverami logu modeļi. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Vertikāli logi kombinācijām

Jumta logi-lūkas ar eņģēm vērtnes sānos

Logs-lūka apvieno sevī gan jumta loga, gan jumta lūkas īpašības, pa to iespējams nokļūt uz jumta seguma. Ar energoefektīvu stikla paketi aprīkotais logs ir piemērots dažādām apkurināmām un apdzīvojamām telpām. Pieejami gan logi-lūkas, kas var tikt atvērtas uz labo pusi, gan arī tādas, kas var tikt atvērtas uz kreiso pusi. Vērtni ir iespējams atvērt līdz 90 grādu leņķim. Logiem-lūkām ir pieejams viss piederumu un papildu aprīkojuma klāsts, kas paredzēts jumta logiem.

ARM Metāls - Jumta logi FAKRO - Jumta logi lūkas

Nopirkt jumta logus FAKRO pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Nestandarta skārta izstrādājumu attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.