VELUX

Apraksts

Jumta logi VELUX – lielisks veids, kā piešķirt taviem telpām zem jumta eleganci un funkcionalitāti. Šie augstas kvalitātes logi ar rokturi vērtnes augšā sniedz ne tikai svaigu gaiss, bet arī iespēju baudīt lielisku skatu un palielināt dabīgās gaismas plūsmu. Pieejami dažādi izmēri un papildu iespējas, piemēram, roktura novietojums apakšā vai iebūvētās žalūzijas, kas nodrošina pilnīgu privātumu. Apvieno kvalitāti, dizainu un lietojamību, lai tu varētu baudīt savu māju no augšas līdz apakšai.

Jumta logu veidi

Jumta logi ar rokturi augšā

Tikai vienreizējs pieskāriens un svaigs gaiss plūst caur VELUX jumta logu, kur vērtnes rokturis atrodas augšpusē. Premium jumta logs ar rokturi augšā ir ērti izmantojams pat tad, ja zem loga atrodas mēbeles. Unikālais roktura dizains augšā ļauj uzstādīt logu zemāk nekā līdzvērtīgu logu ar rokturi apakšā, nodrošinot iespēju baudīt lielisku skatu caur logu, neatkarīgi no tā, vai tu stāvi vai sēdi.

Iesakām logus ar rokturi augšā, ja vēlies novietot logu zemu, piemēram, telpās ar zemiem griestiem vai ja vēlies izbaudīt skatu caur logu. Jumta logs ar rokturi augšā ir vispiemērotākais, ja iebūvēšanas augstums ir līdz 150 cm.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Rokturis vērtnes augšā

Jumta logi ar rokturi apakšā

Tikai debesis ir robeža, ja tev ir Premium jumta logs ar rokturi vērtnes apakšā, kas atveras pa augšējo asi. VELUX jumta logs ar rokturi apakšā nodrošina plašu panorāmas skatu līdz pat apvārsnim un palielina dabiskās dienas gaismas daudzumu, ko logs var sniegt. Mēs iesakām jumta logus ar rokturi apakšā, ja vēlies novietot savu logu augstu, piemēram, sakarā ar augstu vertikālu sienu. Ieteicamais augstums rokturim apakšā ir no 150 cm.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Rokturis vērtnes apakšā

Jumta logu kategorijas

Standard jumta logi

Standard jumta logi – ir ērti lietojami un droši par ļoti draudzīgu cenu tiem saimniekiem, kuriem svarīga ir funkcionalitāte. Izvēlies klasiski lakoto priedes koka logu vai koka logu ar baltu poliuretāna pārklājumu. Rokturis ir pieejams vērtnes augšā vai apakšā. Logam ir labāka siltumizolācija, salīdzinot ar iepriekšējiem Standard jumta logu modeļiem.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Rokturis vērtnes augšā

Standard Plus jumta logi

Standard Plus jumta logi – ir domāti saimniekiem, kam ir svarīga enerģijas efektivitāte un sniegtais komforts, kā arī vēlme ietaupīt. Jumta logi ir aprīkoti ar divkameru stikla paketi, kas ļauj saglabāt māju siltu arī skarbā ziemā. Logu kategorijā pieejami klasiski koka logi vai koka logi ar poliuretāna pārklājumu.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Rokturis vērtnes augšā - logs ar baltu poliuretānā pārklājumu

Premium logi

Premium logi – sniedz paaugstinātu komfortu un luksusa līmeņa vadības iespējas. Šiem jumta logiem ir ekskluzīvs dizains un vairāki unikāli risinājumi. Tie nodrošina vairāk gaismas un svaiga gaisa, kā arī energoefektivitāti, drošību un pārbaudītu kvalitāti. Jumta logi atšķiras no pārējiem ar laminēto stikla paketi un ergonomisku roktura dizainu, kā arī īpašiem stikla paketes pārklājumiem.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Rokturis vērtnes augšā - balts poliuretānā pārklājumu

Logi bēniņu paplašināšanai

VELUX jumta balkons

VELUX jumta balkons ļauj tev tikai dažās sekundēs pārvērst jumta logu par īstu balkonu, kurā vari baudīt kafiju un silties saules stariem.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Jumta balkons

VELUX jumta terase

Vēlies izmantot terases priekšrocības, bet līdz šim domāji, ka tas nav iespējams sakarā ar slīpo jumtu? VELUX jumta terase ir risinājums, kas ļauj izmantot savu bēniņu telpu kā terasi vai balkonu.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Jumta terase

VELUX jumta izbūve

Lielisks alternatīvais risinājums tradicionālajai jumta izbūvei, pateicoties pārdomātam dizainam. Ar jumta izbūvi jumta logi tiek izvirzīti no jumta plaknes uz āru, tā palielinot telpas lietderīgo platību. Šis risinājums būtiski uzlabo telpas dabisko apgaismojumu.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Jumta izbūve

VELUX Mini jumta izbūve

Palielina telpas lietderīgo platību, izvirzot logus ārpus jumta plaknes un palielinot ienākošās dabiskās gaismas apjomu. Pateicoties šai izbūvei, jumta logus var iebūvēt jumtos arī ar mazāk nekā 10 grādu slīpumu.

ARM Metāls - Jumta logi VELUX - Jumta izbūve MINI

Nopirkt jumta logus OKPOL pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Nestandarta skārta izstrādājumu attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.