OKPOL

Apraksts

Jumta logi OKPOL – augstas kvalitātes logu sistēmas, kas nodrošina labu gaismas caurlaidību, ventilāciju un energoefektivitāti. OKPOL mansarda logi ir ideāla izvēlē, ja vēlaties apvienot jumta un fasādes logu priekšrocības. Ar OKPOL jumta logiem var iegūt maksimālu saules gaismu telpā, nepārspējamo aizsardzību un nodrošināt skaidru skatu uz ilgu laiku. OKPOL produkcija ir arī energoefektīva jumta logu sistēma ar labu siltuma izolāciju un izturību pret mitrumu.

Jumta logi ar vērtnēm augšā

Vīles logi ir unikāla, patentēta konstrukcija, kas nodrošina divas pilnīgi atsevišķas daļas atvēršanas iespējas. Tā funkcija ļauj smalki regulēt atvēršanas leņķī no 0 līdz 30 grādiem un 60 grādu atvēršanu. Jebkurā laikā logs nodrošina ne tikai neaprakstāmu kustības vieglumu, bet arī ērtību pielāgot koka konstrukciju pat patiešām mazām un šaurām vietām. Piemēram, atvēršanas funkcija atvieglo ārējā stikla pagriešanu un ļauj precīzi to attīrīt.

ARM Metāls - Jumta logi OKPOL - Jumta logi ar vērtnēm augšā

Jumta logi ar vērtnēm vidū

Centrāla ass koka logi tiek novērtēti par to siltumu un dabisko izskatu. Pateicoties tiem, ir daudz vieglāk radīt mājīgumu un siltumu telpā, it īpaši, ja tajās ir koki elementi (piemēram, griesti un konstrukcijas stabi). Koka logu konstrukcija, kas izgatavota, izmantojot SuperThermo tehnoloģiju, ir aprīkota ar mūsdienīgu ārējo elementi, kas savieno alumīnija elementus ar PVC pārklājumu. Tas palielina loga kopējo biezumu un siltuma izolācijas līmeni. Ass griešanai, kas atrodas loga vidū, ļauj 180 grādu pagriešanu.

Centrāla ass PVC jumta logi ir īpaši izstrādāti telpām ar augstu mitruma līmeni, piemēram, virtuvēm, vannas istabām vai veļas telpām. Logu profili ir izturīgi pret ūdeni un nav jāapkopo. Tie nesūc mitrumu un ir izturīgi pret atmosfēras, ķīmiskiem un bioloģiskiem faktoriem.

ARM Metāls - Jumta logi OKPOL - Jumta logi ar vērtnēm vidū

Jumta logi ar divām vērtnēm

Galvenais mērķis, veidojot L-formas logus, bija apvienot gan jumta, gan fasādes logu priekšrocības. Tie nodrošina daudz dabiskas saules gaismas telpā – vislabāko efektu var sasniegt, apvienojot šādus logus blokos no vairākiem vienuviet. Speciāli izstrādāta jumta logu konstrukcija ļauj atvērt apakšējo daļu un pateicoties šai funkcijai, telpu var pienācīgi vēdināt. 

Vēl viens elements, kas palielina L-formas logu funkcionalitāti, ir īpaša ANTI-DEW pārklājums, kas samazina ūdens tvaika kondensāciju uz ārējā stikla un nodrošina skaidru skatu. Ērtums nav vienīgā šo logu priekšrocība – tie arī ir energoefektīvi. Ražoti, izmantojot SuperThermo tehnoloģiju, tiem ir ļoti laba siltuma izolācijas īpašības. Turklāt PVC logi ir izturīgi pret atmosfēras faktoriem un tos var izmantot telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni.

ARM Metāls - Jumta logi OKPOL - Jumta logi ar divām vērtnēm

Jumta logi ar elektrisko motoru

Centrāla ass logi ar elektrisko motoru nodrošina logu ātro un vieglo vadību ar attālinātās pulti vai sienas slēdža palīdzību, kas padara logu ar elektrisko motoru par ideālu risinājumu vietām, kas parasti ir diezgan grūti sasniedzamas. Īpašais lietus un vēja sensors automātiski aizver logu, kad tas uztver spēcīgu vēju vai lietu, un padara logu neizmērojami funkcionālu. Turklāt PVC logiem nav nepieciešama apkope un tos var uzstādīt telpās ar paaugstinātu mitrumu.

ARM Metāls - Jumta logi OKPOL - Jumta logi ar elektrisko motoru

Nopirkt jumta logus OKPOL pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Nestandarta skārta izstrādājumu attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.