Jumta tilts

Apraksts

Jumta tilts – elementi, kas ir paredzēti drošai un ātrai kustībai pa jumta virsmu, piemēram, veicot visāda veida pārbaudes, uzturēšanu vai labojumus. Soli un skursteņu tīrīšanas pakāpieni tiek uzstādīti tieši uz jumta konstrukcijas, izmantojot speciālas fiksācijas. Lai nodrošinātu mūsu klientu komfortu, mēs esam iekļāvuši pilnas komplektācijas jumta pastaigu elementus mūsu piedāvājumā, kas pielāgotas dažāda veida jumtu segumiem.

Mūsu jumta tilts ir aprīkots ar soliem un skursteņu tīrīšanas pakāpieniem, kas tiek uzstādīti tieši uz jumta konstrukcijas, izmantojot speciālas fiksācijas. Tas garantē stabilu un drošu balstu, ļaujot jums brīvi pārvietoties pa jumta virsmu. Mēs pievēršam īpašu uzmanību materiālu kvalitātei un izturībai, nodrošinot, ka jumta tilts ir izturīgs pret laika apstākļiem un spēj sniegt ilgstošu kalpošanu.

Lai nodrošinātu mūsu klientu komfortu, mēs esam iekļāvuši pilnas komplektācijas jumta pastaigu elementus mūsu piedāvājumā. Mūsu jumta pastaigu elementi ir pielāgoti dažāda veida jumtu segumiem un nodrošina drošu un ērtu pārvietošanos pa jumta virsmu. Mēs piedāvājam dažādas izmēru un dizaina opcijas, lai atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām un estētiskajiem priekšstatiem.

Nopirkt jumta tiltus pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Jumta tilts - attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.