Standarta skārda detaļās

Apraksts

Jumta papildelementi ir nepieciešama katra jumta sastāvdaļa. Tie nodrošina jumta hermētiskumu un aizsargā māju no atmosfēras parādībām, piemēram, sniega, lietus un kukaiņiem. Atkarībā no jumta seguma sarežģītības tiek izmantots dažāds papildelementu skaits. Tos izgatavo no cinkota metāla, bet tiek apstrādāti ar polimēra pārklājumu, kas saskan ar metāla jumta seguma krāsu.

Atloks

Atloka elements ir piemērots dažādiem jumta pārklājumu veidiem, tostarp metāla dakstiņiem, mīkstajiem jumtiem un valcētajiem jumtiem. Tas veicina drošus un hermētiskus savienojumus dažādās jumta vietās, piemēram, vertikālās sienas, frontona, skursteņa vai ventilācijas izvada savienojumos. Tā ir arī dekoratīva detaļa, kas piešķir izsmalcinātu izskatu jumta konstrukcijai.

ARM Metāls skārda atloks

Karnīze

Karnīzes elements vai lāsenis ir nepieciešams elements, lai aizsargātu jumta karnīzi no mitruma un sniegtu tam papildu dekoratīvu izskatu. To izmanto dažādu veidu jumtiem, piemēram, metāla dakstiņiem, mīkstajiem jumtiem un valcētajiem jumtiem.

ARM Metāls skārda karnize lasenis

Kore

Kores elements ir papildus jumta detaļa, kas nodrošina stabilu nostiprinājumu jumta slīpņu augšējā daļā. Tas ir nepieciešams mezgls jumta augstākajā punktā, īpaši divu vai vairāku slīpņu jumtu izveidei.

ARM Metāls skārda kore

Satekne

Satekne ir iekšējais stūris jumta konstrukcijā, kas veidojas divu jumta slīpņu saskares vietā. Tas ir viens no svarīgākajiem jumta mezgliem, kur tiek novadīti nokrišņi. Satekne ir pakļauta dažādiem laikapstākļiem un nodrošina optimālu ūdens noteku, novēršot slodzi jumta šajā vietā.

ARM Metāls skārda satekne

Vējdēlis

Vējdēļa elements vai vējmala ir galvenā papildus detaļa jumta konstrukcijā, kas atkārto jumta kontūras. Tas ir piemērots dažādiem jumtu segumu veidiem un aizsargā no vēja, mitruma, putniem un kukaiņiem. Vējdēlis palīdz uzturēt jumta integritāti un novērš metāla jumta lokšņu nobīdīšanos stipra vēja gadījumā.

ARM Metāls skārda vejmala vejdelis

Nopirkt standarta skārda izstrādājumus pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Standarta skārta izstrādājumu attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.