Difūzijas membrānas

Apraksts

mdm®NT membrānas ir mūsdienīgs un inovatīvs risinājums mājas celtniecībai, aizstājot jumta filcu ar vieglākām, ekonomiskākām un uzticamākām jumta membrānām. Šīs membrānas aizsargā mansarda un siltumizolācijas slāni no mitruma, vēja un putekļiem, un tas pasargā no noplūdēm, ko izraisa jumta bojājumi. Tās var būt arī noderīgas kā mājas ietērpi. Membrānu tehnoloģiskās priekšrocības sniedz funkcionālo plēvi, kas ir ūdensnecaurlaidīga, bet tai piemīt difūzijas īpašības.

Difūzijas membrānas uzstādīšanas instrukcija

 1. Uzstādiet jumta membrānu tieši uz sagatavotas virsmas. Jumta membrānu var izvietot gan tieši uz jumta konstrukciju (bez pilnīgas dēlīšanas), gan uz pilnīgi dēlītiem jumtiem.
 2. Membrāna tiek piesprausta pie jumta konstrukcijas (vai pilnīgi dēlītais) ar stepleri un jumta spraudņiem. Spraudņi jānovieto līnijveidīgi gar stabiem (arī pilnīgi dēlītu jumtu gadījumā).
 3. Pēc membrānas nostiprināšanas, pretējie batiņi jānostiprina – ieteicams izmantot pašlīmējošu blīvējuma lenti (pretējo batu lenti). Lente aizsargā vietas, kurās montāžas spraudņi caurdur.
 4. Tvaika necaurlaidīgas jumta membrānas var novietot tieši uz siltumizolācijas, vienmēr ar drukāto pusi uz augšu. Tvaika caurlaidīgām membrānām jānovieto ar nelielu saspringumu.
 5. Membrānas jānovieto, saglabājot minimālu pārklājumu atbilstoši atzīmētajai līnijai (drukājums uz folijas). Ieteicams veidot vismaz 15 cm pārklājumu (ja jumta slīpums ir mazāks par 22 grādiem, pārklājuma izmēru vajadzētu palielināt līdz vismaz 20 cm).
 6. Ņemot vērā vajadzību pēc modeles necaurlaidības, ieteicams izmantot membrānas ar integrētām līmlentēm – produktus, kas atzīmēti ar T/TT simbolu (alternatīva ir lentu izmantošana membrānu un jumta foliju savienošanai).
 7. Vertikālu plēves savienojumu izvairīšanās tiek ieteikta. Jebkādi divu foliju savienojumi (piem., pēc rullīša izlietošanas) jāveic ļoti uzmanīgi – abu membrānas joslu malas jāsalīmē kopā, jāuzvelk un jānostiprina ar spraudņiem tieši pie jumta konstrukcijas.
 8. Membrānu jāaizsargā no tiešas saskares ar koka aizsardzības impregnējumiem – šo līdzekļu ietekme var mainīt membrānas tehniskos parametrus. Vienmēr izvairieties no membrānas novietošanas tieši uz svaigi impregnētiem elementiem.
 9. Maksimālais atļautais jumta membrānas pakļaušanas līmenis UV stariem ir stingri definēts uz produkta etiķetes. Atbilstoši pareizai jumta darbībai, jumta segumu vajadzētu novietot bez nevajadzīgas kavēšanās.
 10. Ilgāka membrānas pakļaušana saules gaismai var novest pie plēves funkcionalitātes slāņu pilnīgas degradācijas.

Noderīga informācija

 • Ventia membrānu standarta platums ir 1,5 m Ir arī iespējams izgatavot produktu atbilstoši individuālām klienta prasībām.
 • Ventia membrānas tiek piedāvātas arī versijās ar integrētām līmlentēm (“T” marķējums – viena līmlente, “TT” – divas līmlentes).
 • Parametri attiecas uz vidējo gada starojumu Centrāleiropas klimatā 
 • Īslaicīga temperatūras izturība līdz 120°C
ARM Metāls plēves ventia magnum

Nopirkt difūzijas membrānu pie ARM Metāls

 • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
 • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
 • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Difūzijas membrānas attēli

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.