Tvaika izolācijas plēves

Apraksts

Visiem siltumizolētiem būvniecības objektiem (piemēram, slīpiem jumtiem vai sienām montāžas ēkās) jābūt kārtai, kas nodrošina ūdens tvaika difūziju. Ūdens tvaika barjeras tiek novietotas iekšpusē (zem izolācijas slāņa – no istabas puses). Verso tvaika barjeras ir lieliska aizsardzības kārta visiem būvniecības un siltumizolācijas veidiem (piem., minerālvatei) pret nevēlamā mitruma ieplūšanu. Ūdens tvaika plūsmu regulēšanu nodrošina specializēta funkcionālizēta plēve (PP, PE vai siltuma atstarojoša alumīnija folija). Turklāt Verso izolācija aizsargā ēku no nekontrolētas gaisa plūsmas un līdz ar to – netieši samazina siltuma zudumus ēkā. Ūdensnecaurlaidīgās Verso plēves var izmantot gan līdzenu, gan slīpu jumtu, gan māju aizsargāšanai.

Tvaika izolācijas plēves uzstādīšanas instrukcija

  • Tvaika barjeras jāuzstāda ar nelielu spriedzi tieši zem siltumizolācijas (no istabas puses) – horizontāli vai paralēli jumta konstrukcijai.
  • Ja plēve tiek uzstādīta horizontāli (ieteicams) – visā konstrukcijā, darbs jāsāk no barjeras augšējās daļas (piem., jumtos – no grēdas). Ja montāža notiek gar konstrukciju, slāņi jāsavieno tieši viens otram uz konstrukcijas.
  • Tvaika barjeras jāuzstāda saglabājot apakšējās daļas (minimums 5 cm).
  • Individuāli slāņi jānoslēdz kopā ar divpusēju līmlenti, kas paredzēta membrānām un jumta folijām. Visas stiprinājumu vietas (izmantojot spraudņus) tvaika barjerai jānodrošina ar remonta lenti.
  • Izmantotā knaibles sistēma ģipškartonā (vai citu apdares materiālu) nedrīkst traucēt noliktais tvaika barjeras blīvumam. 
  • Visiem tvaika barjeras savienojumiem ar logiem un jumta lūkiem jāveic saskaņā ar ražotāju ieteikumiem.
ARM Metāls plēves verso reflexplus

Nopirkt tvaika izolācijas plēves pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Tvaika izolācijas plēves attēli

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.