Jumta kāpnes

Apraksts

Jumta kāpnes – kvalitatīvas un izturīgas kāpnes ēku piekļuvei

Mūsu ražotās jumta kāpnes ir izgatavotas no augstas kvalitātes karsti cinkotām tērauda caurulēm, nodrošinot izturīgu un noturīgu konstrukciju. Kāpņu elementi ir pārklāti ar izturīgu pulverkrāsu, kas ne tikai pasargā no korozijas, bet arī piešķir estētisku izskatu.

Jumta kāpnes tiek izgatavotas, ņemot vērā praktisku lietošanu un vieglu montāžu. Katrs elementa gabals ir precīzi izstrādāts un savienots kopā, izmantojot sašaurinājumus. Tas ļauj vienkārši un droši savienot kāpnes vienam ar otru, nodrošinot stabilitāti un ilgstošu kalpošanas laiku. Savienojumu nostiprina ar skrūvēm, kas nodrošina drošu un noturīgu konstrukciju.

Mūsu piedāvājumā ir plaša kāpņu komplektu izvēle, kas ietver kāpņu karkasu, sienas kāpņu montāžas komplektu, augšējā loka atbalsta komplektu, drošības kāpņu montāžas komplektu, sānu vairoga komplektu un sānu stiprinājumu. Katrs komplekts ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu drošu un efektīvu kāpņu montāžu atbilstoši jūsu ēkas specifikācijām.

Mūsu jumta kāpnes ir ideāla risinājums, nodrošinot drošu un ērtu piekļuvi jūsu ēkai. Izvēlieties mūsu augstas kvalitātes kāpnes un iegūstiet ne tikai praktisku un drošu risinājumu, bet arī izcilu dizainu, kas papildinās jūsu ēkas kopējo vizuālo tēlu. Sazinieties ar mūsu komandu, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu jumta kāpnēm un atrastu piemērotu risinājumu tieši jūsu vajadzībām.

Nopirkt jumta kāpnes pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Jumta kāpnes - attēli

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.