Jumta nožogojumi

Apraksts

Jumta nožogojumi – cilvēka drošības un sniega aiztures barjera metāla jumtiem ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu drošību darba vide un celtniecības vietās, novēršot nokrišņu un kritiena risku.

Cilvēka drošības jumta barjera ir izgatavota no izturīga un augstas kvalitātes tērauda, kas nodrošina izcilu noturību un izturību pret dažādām vides apstākļu ietekmēm. Tās stingrā un stabilā konstrukcija garantē drošu un uzticamu aizsardzību pret iespējamiem kritienam vai nekontrolētas pārvietošanās gadījumiem.

Mūsu jumta barjera ir vienkārši uzstādāma un pielāgojama dažādu jumtu konfigurācijām un izmēriem. Tās elastīgais dizains ļauj to pielāgot konkrētajām vajadzībām, nodrošinot optimālu aizsardzības līmeni. Barjeras augstums un papildu drošības elementi tiek pielāgoti, lai atbilstu visu drošības standartu prasībām.

Cilvēka drošības jumta barjera ir ideāla izvēle, lai nodrošinātu drošību darbiniekiem un uzturēt ēkas darbību. Tas palīdzēs samazināt nelaimes gadījumu risku, veicināt drošu darba vidi un ievērot noteikumus un regulējumus attiecībā uz cilvēku drošību.

Jumta nožogojumi - komplekts

Barjeras komplektējas ar cinkotu tērauda cauruli, cauruļu savienotājelementiem, aizbīdnim, uzgrieznim, skrūvēm un visiem nepieciešamiem stiprinājumiem. Stiprinājumu ieteicamais solis cilvēka drošības un sniega aiztures barjerām ir 1500 mm. Ka āri ir iespēja pasūtīt nepieciešama krāsa pēc RAL un RR kataloga.

Tehniskais attēls

Nopirkt jumta nožogojumus pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

Jumta nožogojumi - attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.