Antikondensāta pārklājums

Apraksts

Profils ar antikondensātā pārklājumu atrisina problēmas – metāla jumta segums jau sen ir bijis populāra izvēle tā izturības, zemas apkopes un energoefektivitātes dēļ. Taču tradicionālajiem metāla jumtiem var būt arī mīnuss – kondensāta uzkrāšanās var izraisīt pilēšanu un sabojāt ēkas iekšpusi. Šeit parādās Drip Stop.

Drip Stop ir īpašs materiāls, kas tiek uzklāts uz metāla jumta paneļu apakšpuses, kas palīdz novērst kondensāta uzkrāšanos un pilēšanu. Tas darbojas, absorbējot un aizturot mitrumu, neļaujot tam pilēt uz grīdas vai sabojāt aprīkojumu. Tas var būt īpaši izdevīgi komerciālās vai rūpnieciskās ēkās, kur ūdens bojājumi var būt dārgi un traucējoši.

Tehniskie dati

Profils ar antikondensātā pārklājumu Drip Stop ir ne tikai funkcionāls, bet arī estētiski pievilcīgi. Materiāls no ārpuses ir praktiski neredzams, tāpēc jumta izskats netiek apdraudēts. Un tā kā ražošanas procesā tiek izmantots Drip Stop, uzstādīšana ir vienkārša un efektīva.

Drip Stop ne tikai aizsargā pret kondensāciju – tas arī pievieno papildu izolācijas slāni, palīdzot samazināt enerģijas izmaksas un palielināt komfortu. Materiāls ir izgatavots no poliestera šķiedras ar izturīgu, ūdensizturīgu pārklājumu, un ir pieejams dažādās krāsās, kas atbilst jumta panelim.

Antikondesāta pārklājuma priekšrocības

Lorem

Drip Stop materiāls rada barjeru, kas novērš kondensāta veidošanos metāla jumta apakšpusē. Tas var būt īpaši izdevīgi vietās ar augstu mitruma līmeni vai lielām temperatūras svārstībām.

Metāla jumtiem ar Drip Stop materiālu ir nepieciešama mazāka apkope, salīdzinot ar tradicionālajiem metāla jumtiem. Tā kā tiek samazināts kondensāts, ir mazāka iespēja, ka uz jumta veidosies rūsa vai korozija.

Drip Stop materiāls palīdz uzlabot energoefektivitāti, samazinot siltuma zudumus un samazinot nepieciešamo enerģijas daudzumu, lai uzturētu komfortablu iekštelpu temperatūru.

Samazināta korozijas un rūsas iespējamība uz metāla jumta ar Drip Stop materiālu nozīmē, ka tam ir ilgāks kalpošanas laiks salīdzinājumā ar tradicionālajiem metāla jumtiem.

Metāla jumtiem ar Drip Stop materiālu ir dažādas krāsas un apdare, padarot tos par pievilcīgu iespēju māju īpašniekiem un arhitektiem, kuri meklē modernu, gludu izskatu.

Metāla jumti bieži ir izgatavoti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, un tos var atkārtoti pārstrādāt pēc to kalpošanas laika beigām. Tas padara tos par ilgtspējīgu izvēli tiem, kas vēlas samazināt savu ietekmi uz vidi.

Pielietojuma iespējas

Lorem

Metāla jumti ar Drip Stop tehnoloģiju ir ideāli piemēroti lauksaimniecības ēkām, piemēram, šķūņiem, staļļiem un nojumēm. Šie jumti nodrošina izcilu aizsardzību pret elementiem un var izturēt skarbus laika apstākļus, piemēram, stipru lietu, sniegu un vēju. Drip Stop tehnoloģija palīdz arī novērst mitruma uzkrāšanos ēkā, kas var būt īpaši svarīga siena vai citu kultūru uzglabāšanai.

Metāla jumti ar Drip Stop tehnoloģiju ir lieliski piemēroti ēkām, kuras netiek apsildītas, piemēram, noliktavām vai garāžām. Tehnoloģija palīdz novērst kondensāta veidošanos uz jumta, kas var radīt bojājumus ēkai un tās saturam. Papildu aizsardzība pret mitrumu padara jumta tēzes ideāli piemērotas piekrastes reģioniem, kur sāls gaiss var korodēt cita veida jumta materiālus.

etāla jumti ar Drip Stop tehnoloģiju ir ideāli piemēroti rūpnieciskiem un komerciāliem nolūkiem, piemēram, ēkām, ēkām, noliktavām vai rūpnīcām. Šie jumti nodrošina lielisku aizsardzību pret elementiem un var izturēt ekstremālas temperatūras, padarot tos ideāli piemērotus lietošanai skarbos apstākļos.

Metāla jumti ar Drip Stop tehnoloģiju ir piemēroti arī dzīvojamām ēkām, jo ​​īpaši tām, kurās ir ēkas ar stipru lietusgāzi vai augstu mitruma līmeni. Tehnoloģija palīdz novērst mitruma uzkrāšanos, kas var radīt bojājumus jumtam un ēkas iekšpusei. Šie jumti ir arī energoefektīvi, jo tie atstaro saules starus un palīdz uzturēt ēku vēsu karstā laikā.

Profils ar antikondensātā pārklājumu

Vairāk informācijas par pārklājumu

Ražošana

Drip Stop materiāls tiek uzklāts uz metāla jumtu paša velmēšanas procesa laikā, kas ļauj nemanāmi integrēt materiālu uz jumta tērauda pamatni. Tā kā metāla jumta profilu veido velmēšanas mašīna, uz tērauda pamatnes virsmas tiek uzklāta līmjava. Šī līmjava veido kabatas, kas paredzētas ūdens pilienu notveršanai un noturēšanai, neļaujot tām pilēt pa jumta virsmu.

Tajā pašā laikā uz lipīgajām kabatām tiek uzklāta Drip Stop membrāna, radot barjeru, kas neļauj ūdens pilieniem, kas var iekļūt kabatās, nokļūt jumta materiāla apakšpusē. Pati membrāna ir izgatavota no specializēta, neausta auduma, kas ir gan ūdensizturīgs, gan elpojošs, nodrošinot pareizu ventilāciju un gaisa plūsmu zem jumta materiāla.

Šī nevainojamā Drip Stop materiāla integrācija velmēšanas procesa laikā nodrošina to vienmērīgu sadalījumu pa visu metāla jumta virsmu, nodrošinot maksimālu aizsardzību pret mitrumu un kondensāta uzkrāšanos. Gala rezultāts ir izturīgs un ilgmūžīgs metāla jumts, kas ne tikai lieliski izskatās, bet arī nodrošina izcilu aizsardzību pret ūdens bojājumiem un koroziju.

ARM Metāls Profils ar antikondensātā pārklājumu Drip Stop - ražošana

Moduļa sastāvs

Drip Stop darbojas, aizturot mitrumu, kas var veidoties uz paneļa virsmas, un neļaujot tam pilēt uz zemāk esošās virsmas. Ieslodzītais mitrums plūst lejup pa paneli un tiek aiznests ar membrānu, kas darbojas kā barjera, kas neļauj mitrumam iekļūt jumta seguma sistēmā.

Drip Stop jumta segumā izmantotais tērauds ir īpaši pārklāts ar cinka un alumīnija slāni, kas palīdz aizsargāt pret koroziju un nodrošina jumta ilgmūžību. Līmējošais slānis tiek uzklāts uz tērauda paneļa tā, lai izveidotu kabatu tīklu, kas uztver mitrumu, kas var veidoties uz paneļa virsmas.

Šī unikālā materiālu un dizaina iezīmju kombinācija padara Drip Stop par lielisku izvēli jumta segumam vietās ar augstu mitruma līmeni vai biežiem nokrišņiem. Materiāls palīdz novērst ūdens bojājumus un var palīdzēt pagarināt jumta seguma sistēmas kalpošanas laiku, aizsargājot pret rūsu un koroziju.

ARM Metāls Profils ar antikondensātā pārklājumu Drip Stop

Saistītie produkti

ARM Metāls trapecveida profils T-20

T-20

Trapecveida metāla jumta profils T-20 nodrošina efektīvu un izteiksmīgu risinājumu

APLŪKOT

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.