Lentes līmēšanai un remontam

Apraksts

Augstākās kvalitātes lentas, kuras paredzētas membrānu un konstrukcijas plēves savienošanai un remontēšanai. Membrānu lietošana ar integrētām līmlentēm – produkti, kas atzīmēti ar T/TT simbolu, ir ieteicama, lai nodrošinātu vairāku necaurlaidību. Alternatīva ir lentu izmantošana membrānu un konstrukcijas plēvju savienošanai. Jebkāda veida bojājumi membrānā vai konstrukcijas plēvē ir jānodrošina ar remontlentēm. Starp jumta membrānām un pretējiem jumta konstrukcijas elementiem, ņemot vērā bieži vien nevienmērīgu stabu virsmu, ieteicams izmantot blīvēšanas lentes. Šīs lentas aizsargā membrānas caururbšanas vietas ar montāžas spraudņiem.

Lentas savienošanai un remontēšanai

Lorem

Īpaši izturīga, elastīga (TPU plēve) remonta lenta membrānām un konstrukcijas plēvēm. Izmanto bojājumu remontēšanai, kas radušies folijas izvietošanas laikā, un blīvējumu veidošanai vietās, kur jumta piederumi iet cauri jumta slīpumam.

Remonta lente, kas balstīta uz neaustu PP audumu, paredzēta membrānām un konstrukcijas plēvēm. Izmanto bojājumu remontēšanai, kas radušies plēvju uzstādīšanas laikā, vai blīvēšanas vietās, kur jumta piederumi iet cauri jumta virsmai.

Remonta lente, paredzēta “Reflex” tvaika barjerām (kas atspoguļo siltuma starojumu). Izmanto bojājumu remontēšanai, kas radušies plēvju uzstādīšanas laikā, un blīvēšanas vietās, kur jumta piederumi iet cauri jumta virsmai.

Divpusēja līmlente, kas paredzēta jebkura veida membrānu un jumta foliju savienošanai, gan ārpus, gan ēkas iekšpusē. Spēcīga un efektīva – nodrošina ilgstošu un stipru pielipināšanu.

Lente, kas paredzēta lietošanai zem pretējiem batu stabiem, lai blīvētu vietas, kur jumta membrānas ir caurdurtas ar naglām un tackeriem. Vienlaikus tā izlīdzina jebkuras nevienmērības starp pretējiem batu stabiem, jumta membrānu un konstrukciju. Efektīva, lai novērstu ūdens iekļūšanu siltumizolācijā. Lente tiek piestiprināta uz plaknes apakšdaļas.

Spēcīga un ērta līme lentes formā, paredzēta metāla, koka un plastmasas elementu blīvēšanai un savienošanai. Nodrošina ilgstošu saķeri. Izturīga pret temperatūras izmaiņām diapazonā no -40 līdz +80 °C.

Nopirkt VIBEST lentes pie ARM Metāls

  • Materiālu piegāde tiek veikta Latvijā un visā Eiropā ar transporta un kurjera pakalpojumiem.
  • Plaša produktu klāsta piedāvājums. Noliktavā pieejami izstrādājumi, kā arī iespēja izgatavot pēc pasūtījuma.
  • Profesionāla bezmaksas konsultācija, palīdzība materiāla izvēlē jebkurai jumta konfigurācijai un sarežģītībai. 
ARM Metāls - site logo - android

VIBEST lenšu attēli

Noderīgi dokumenti

Saistītie produkti

Iegūstiet īpašo piedāvājumu

Nosūtiet mums ziņu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību un uzticamību. Turpinot pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Lasīt vairāk.